Darmowe ogłoszenia

Serwisy ogłoszeniowe oferujące darmowe ogłoszenia w ekstremalnie szybkim tempie zdobyły przewagę nad lokalnymi, a nawet ogólnopolskimi gazetami z ogłoszeniami. Nie ma w tym nic dziwnego, co przyzna każdy kto choć raz miał okazję zamieścić ogłoszenie w gazecie. Możemy przyjąć, że sprzedajemy samochód. Mamy już przygotowany opis swojego ogłoszenia, pozostaje nam udać nam się do redakcji gazety w celu zlecenia jego publikacji. Tam oczywiście miła pani daje nam druczek na który przepisujemy treść swojego ogłoszenia. Możemy dodać także zdjęcia, jednak pani z uśmiechem oznajmia nam, że jest to opcja dodatkowo płatna. Po wypełnieniu wszystkich potrzebnych formularzy, a także uiszczeniu opłaty spotyka nas kolejna niezbyt miła niespodzianka. Dowiadujemy się, że nasze ogłoszenie będzie opublikowane dopiero za dwa dni, bo wtedy gazeta wypuszcza nakład z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Dziś są nieruchomości, a jutro ogłoszenia szukam dam pracę.
Wracamy do domu i cierpliwie czekamy na dzień publikacji naszego ogłoszenia. Dzwoni telefon, więc gazeta stanęła na wysokości zadania i ogłoszenie ukazało się w zapowiedzianym terminie. Po wstępnej rozmowie klient stwierdza, że jest zainteresowany kupnem naszego samochodu, a że mieszka całkiem blisko, umawiamy się z nim za pół godziny, aby go zobaczył i wykonał jazdę próbną. Mamy niebywałe szczęście, samochód można powiedzieć poszedł od ręki. To jednak nie jest koniec naszej przygody ze sprzedażą auta. Przez cały dzień dzwonią kolejni klienci z pytaniem o cenę, przebieg, stan techniczny. My grzecznie jednak już bardzo znudzeni odpowiadamy nieaktualne.

Inaczej ma się rzecz jeżeli chcemy zamieścić swoje ogłoszenie w internecie. Wystarczy wybrać jeden z portali z darmowymi ogłoszeniami, aby już za chwilę tysiące osób zobaczyło nasz anons. Wystarczy, że mamy komputer i internet. Możemy dokładnie opisać sprzedawany przedmiot, dodać zdjęcia, a także określić dokładną lokalizacje. W ten sposób trafiamy do wielu osób nie tylko z naszego otoczenia. Po znalezieniu kupca możemy natychmiast wycofać swoje ogłoszenie tym samym, nie będziemy już otrzymywali zbędnych zapytań.
Darmowe ogłoszenia w internecie to dobry, a przede wszystkim szybki i skuteczny sposób na przedstawienie swojej oferty. Możemy spotkać serwisy z ogłoszeniami drobnymi gdzie możemy zamieścić dosłownie wszystko, a także tematyczne, gdzie przyjmowane i publikowane są tylko np: ogłoszenie dotyczące nieruchomości, motoryzacyjne, oferty pracy.

.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *