Forum fifa

Każdego roku zanim wybierzemy się na wakacje zadajemy sobie pytanie, jaka będzie nowa fifa. Z niecierpliwością wyczekujemy na pojawienie się wersji demo, po to aby już cieszyć się z nowego dziecka EA Sportu. Nie przeszkadza nam nawet fakt, że demo pozwala rozegrać tylko połowę meczu. Zaraz po premierze możemy ściągnąć darmowe dodatki do gry, są to: murawy, nowe koszulki, nowe piękne stadiony i drużyny, a także bardzo dobrze nam znani komentatorzy sportowi którzy swoimi niewyszukanymi, ale i trafionymi uwagami wzbogacają grę.
Każda następna edycja tej gry jest coraz bardziej doskonała. Mamy do czynienia  z bardzo naturalnym zachowaniem zawodników,  a zwody które wykonują znamy ze światowych boisk. Najnowsza odsłona oferuje nam także spore możliwości jeśli chodzi o sterowanie bramkarzem, który w poprzednich wydaniach był raczej bardziej bezwładny.
Bez wątpienia zakup tej gry to jedna z lepszych inwestycji, a za razem główna pozycja na półce z grami każdego fana gier z gatunku fifa. Pomimo, że koszt zakupu przyprawia o zawrót głowy, jednak warto nadszarpnąć budżet, ponieważ ta gra przysporzy nam wiele satysfakcji i może być receptą  na niezbyt miłe jesienne wieczory. Dlatego też zostaje ona wprowadzona do sprzedaży w w naszym kraju pod koniec września.

Autorzy gry położyli nacisk na tryb online. Można do rozgrywki wieloosobowej  skorzystać z serwerów EA SPORTS, lub udać się na forum fifa, gdzie organizowane są turnieje. Jakość internetu w naszym kraju uległa znaczącej  poprawie, dlatego też gra przez internet jest płynna i nie ma w ogóle różnicy, czy gramy z komputerem czy z innym graczem oddalonym od nas o setki kilometrów. Tutaj wszystko jest możliwe. Zwołaj swoich znajomych i rozegrajcie turnieje sponsorowane. Nawet Polska ma szansę zostać mistrzem Świata, lub Europy.

Fifa jak dla mnie jest najlepsza grą tego typu choć jak bywa nie wszyscy ze mną się zgodzą. Alternatywą dla niej jest PES (Pro Evolution Soccer), jednak mnie ta gra do siebie nie przekonała. Nie będę tu wypisywał wad ani zalet tych pozycji, warto sprawdzić się samemu i wyrobić sobie własna opinie. Jedyne co mogę zasugerować, to jeśli macie sposobność zamiast na PC zagrać w fife na konsoli to serdecznie polecam.
Pozostaje mi życzyć tylko wygranych meczy i strzelania fantastycznych goli, a także przyswojenia tricków jakimi jest obdarzony każdy z graczy. Udanych karier i zdobywania wszystkich umiejętności, oraz całkowitego odblokowania opcji „Wyzwania”, na które z pewnością będziecie potrzebować sporo czasu..

2 thoughts on “Forum fifa

  1. No stara poczciwa fifa ewoluuje z każdym rokiem. kiedys widziałem film jak się zmienia od 1995 roku. Nie wiem jak można było wtedy w to grać.

  2. Ja tam lubie fife i nowości jakie wprowadzją do niej. Bardzo mi się tryb Revoulta. Kto chce zagrać? Mój nick na xbox to Reckllesattic. Piszcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *